Cilt Bakımı

 

Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

Cilt bakım ürünleri cildimizi güneşten, zararlı gazlardan, zamanın getirdiği yaşlanma faktöründen, yağlanma ve kirlerden koruyan ürünlerdir. En çok kullanılan cilt bakım ürünleri; cilt nemlendiricileri, cilt bakım serumları, cilt bakım kremleri, cilt temizleme ürünleri, anti-age ürünler, cilt maskeleri, cilt bakım yağları, dudak bakım kremleri, göz çevresi temizleyicileri ve kremlerdir.

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı için güzellik salonlarına çok yüksek bütçeler ayırmak gerekmez. Evde de cilt tipinize uygun ürünler ile rahatlıkla cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Evde yüz bakımına öncelikle cildinizi temizlemekle başlayabilirsiniz. Bol su ile yapacağınız yıkama işleminden sonra cilt temizleme ürünleri kullanmanız yeterli olacaktır. Cildinizi temizledikten sonra peeling yaparak cildinizi lekerden ve ölü hücrelerden arındırabilir ve sonrasında da cilt nemlendiricileri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayabilirsiniz. Bu aşamayı da geçince cilt maskesi kullanarak cildinize vitamin ve mineral gibi takviyeleri yapabilir, cilt sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Cildinizi Besleyen Nemlendiricili Cilt Bakım Ürünleri

Cilt nemlendiriciler cildinizin daha parlak, canlı ve ipeksi gözükmesini sağlarlar. Kuru cilt erken yaşlanma ve kırışıklıkları beraberinde getirir. Buna engel olmak için de cilt nemlendirici kullanarak cildinizin daha yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Göz Çevresine Bakım Yapmayı İhmal Etmeyin

Göz çevresi insan cildinin en hassas noktalarından biridir. Bu sebeple de düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Göz çevresinde yaşa bağlı olarak çeşitli kırışıklıklar, morluklar, kararmalar meydana gelebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için de göz çevresi için üretilmiş olan cilt bakım ürünlerini kullanmanız gerekiyor.

Farklı Cilt Tiplerine Göre Cilt Bakım Ürünleri Dermojet'te!

Her türlü cilt tipi için cilt nemlendiriciler, cilt temizleme ürünleri, cilt bakım kremleri, cilt tonikleri, bb-cc kremler, cilt bakım serumları, anti-age ürünler, cilt maskeleri, cilt yağları ve çok daha fazlasına Dermojet ile ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR