Hakkımızda

Dermojet olarak 2020 yılından beri Türkiye’deki online sağlık ürünleri pazarında güven, kalite ve sürat konusunda çıtayı belirliyoruz.

 

Dermojet Ürünleri Orjinal mi?

2020 yılında Dermojet Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş unvanı ile kurulmuş olan firmamız, Türkiye’nin ilk online eczanesi olmak için yola çıktı. Ürün gamımızda dermo kozmetik ürünler, vitaminler, besin takviyelerinin yanı sıra T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından özel yetki belgesiyle satılabilen tıbbi cihazlar da bulunmaktadır.

 

Dermojet Güvenilir mi?

Günümüzde artık aradığımız hemen hemen her ürünü internette bulabiliyoruz. Ama burada akıllara gelen en önemli soru, acaba aldığımız ürün güvenilir mi? Dermojet olarak, Türkiye’nin önde gelen sağlık markaları ile kurduğumuz sağlam tedarikçi ilişkilerimiz sayesinde, siz değerli müşterilerimize tamamen distribütörlerden temin edilmiş %100 orijinal ve güvenilir ürünleri ulaştırıyoruz. Dermojet’ten aldığınız tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

 

Ürünlerin orijinal ve güvenilir olup olmaması dışında, e-ticaret alışverişlerinde en önemli beklenti tabi ki ürünlerin verdiğiniz siparişe uygun olarak, doğru, sağlam ve süratli bir şekilde müşterilere ulaştırılması. Dermojet, bu konuda da gelişmiş depo yönetim sistemiyle sizlere en iyi çözümü sunuyor. Dermojet’ten aldığınız ürünler, sipariş verdiğiniz gün kargoya verilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun azami 1-3 gün içerisinde Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları vasıtasıyla size ulaştırılmış olur.

 

Bunların yanında, ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin uygun fiyatlardan temin edebilmenin de sizin için öncelikli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Dermojet’te kampanyalarımız hiçbir zaman bitmiyor. Yeni üyelerimize özel indirimler ve belli sepet tutarları üstündeki alışverişleriniz için kazanabileceğiniz Parapuanlar ile, en kaliteli ürünleri en düşük fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

 

Dermojet.com.tr’de her zaman en güvenilir ürünleri, en düşük fiyatlarla satın alabilir, en hızlı şekilde de size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

 

İyi ve sağlıklı günler dileriz.

  

Dermojet Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 

Adresimiz: Madenler Mah. Barajyolu Cad. Pamukova Sok. No:6/2 Posta Kodu: 34776 Ümraniye-İSTANBUL

Vergi Dairesi: Sarıgazi

Vergi Numarası: 2930934897

Müşteri Hizmetleri: 0530 738 29 87

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR