Anne Ürünleri

 

Anne Ürünleri Nelerdir?

İntim temizlik ürünleri, doğum sonrası çatlak ürünleri, göğüs bakım ürünleri, besin takviyeleri, emzirme ürünleri gibi ürünler en çok bilinen bebek ürünleridir. Doğumda ve hamilelikte yaşanan cilt sorunları, beslenme problemleri ve doğum sonrasında yaşanan emzirme problemleri için kullanılan anne ürünlerine Dermojet üzerinden ulaşabilirsiniz!

 

Emziren Anneler Hangi Besin Takviyelerini Kullanmalı?

Hamilelik sonrası kadınlarda besin eksikliği sık karşılaşılan bir durumdur. Besin eksikliğini en hızlı şekilde giderebilmek içinse besin takviyeleri kullanımı gereklidir. Alınması gereken başlıca besin takviyeleri ise; demir, d vitamini, folik asit ve iyottur.

Anneler için en kaliteli ve sağlıklı besin takviyeleri Dermojet’te!

 

Doğum Sonrası Çatlaklar Nasıl Geçer?

Hamilelik döneminde kadınların çoğunun yaşadığı bir durum da vücutlarında oluşan çatlak ve lekelerdir. Bu durumu engelleyebilmek için hamilelik döneminde bol su içilmesi ve vücudun nemlendirilmesi gerekiyor. Cildin aşırı gerilmesi sonucu oluşan hamilelik çatlakları için çatlak ürünleri kullanabilir ve tedavi edebilirsiniz.

Anneler için en kaliteli ve sağlıklı çatlak ürünleri Dermojet’te!

 

Göğüs Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

Emzirme döneminde oldukça hassaslaşan hatta zarar gören göğüs uçları için kullanabileceğiniz kremlerdir göğüs ucu kremleri. Burada en önemli nokta ise kullanılan kremin tatsız ve kokusuz olmasıdır. Aksi taktirde bebek emmeyi bırakabilir ve anne sütünden uzak kalabilir.

Anneler için en kaliteli ve sağlıklı göğüs bakım ürünleri Dermojet’te!

 

İntim Temizlik Nedir?

İntim temizlik kadınların genital bölge temizliği için kullandığı bir tabirdir. Çeşitli jellerle genital bölgedeki tahriş ve kuruluk önlenir. Ayrıca sabun ve diğer ürünlerin genital temizlikte pH değeri tutmadığı için yaşanılan sorunlar intim temizlik jelleri ile yaşanmaz çünkü intim jellerin pH değeri genital bölgedeki değer ile aynıdır. Bu da daha güvenilir ve sağlıklı bir temizlik demektir.

Anneler için en kaliteli ve intim temizlik ürünleri Dermojet’te!

 

En Kaliteli ve Güvenilir Anne Ürünleri Uygun Fiyatlarla Dermojet'te!

İntim temizlik ürünleri, doğum sonrası çatlak ürünleri, göğüs bakım ürünleri, besin takviyeleri, emzirme ürünleri ve çok daha fazlasına Dermojet ile ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR