Bronzlaştırıcılar

 

Bronzlaştırıcılar Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Bronzlaştırıcıların da diğer tüm cilt ve güneş ürünleri gibi efektif bir kullanım zamanı bulunmaktadır. En ideal kullanım ise denizden çıktıktan sonradır. Denizden çıktıktan sonra 3-5 dakika kadar bekleyip cilt kuruyup yumuşayınca bronzlaştırıcı kullanılması en çok tavsiye edilen yöntemdir.

Kimler Bronzlaştırıcı Kullanmalıdır?

Bronzlaştırıcının amaçları daha kolay bronzlaşabilmek ve bu bronzluk etkisini daha üzün süre sağlıklı şekilde koruyabilmektir. Bu sebeple bronzlaştırıcıyı bronzlaşma süreci sancılı geçen ve elde ettiği bronzluğu kısa sürede kaybeden herkes kullanabilmektedir. Bronzlaştırıcı kullanımında kimin kullandığından çok kimin hangi cilt tipine sahip olduğu ve cilt tipine uygun ürün kullanıp kullanmadığı önem taşımaktadır.

Sağlıklı Bronzlaşmak Mümkün müdür?

Bronzlaştırıcılar bilinenin aksine cildin hızlı bronzlaşmasını sağlarken güneşin zararlı etkilerine karşı koruma da sağlamaktadırlar. Buradaki e önemli nokta cilt tipine uygun bronzlaştırıcı seçimidir. Cilt tipine uygun olmayan bronzlaştırıcı kullanımı, güneş yanıklarını ve soyulmaları da beraberinde getirecektir. Aynı zamanda sağlıklı bronzlaşabilmek adına cildin nefes almasını engellemeyecek, cildinizi nemlendirecek ve besleyecek bronzlaştırıcıları satın almanız gerekmektedir.

Bronzlaştırıcılar Nasıl Kullanılmalıdır?

Bronzlaştırıcı kullanırken amaçladığımız en önemli konu sağlıklı ve bronz bir cilt görünümü elde etmektir. Bunun için de bronzlaştırıcıyı nasıl kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bronzlaştırıcı kullanımından sonra şezlongda yatak yerine hareket etmeyi tercih etmelisiniz. Hareket halindeyken bronzlaştırıcılar, bronzlaştırma etkisini daha iyi vermektedir. Buna benzer şekilde cildiniz ısındıkça da bronzlaştırıcıların gösterdiği etki artacaktır. Bronzlaştırıcı kullanımından sonra ise cilt bakım kremlerinizi ve diğer cilt ürünlerinizi kullanmanız sağlıklı bronzlaşma sürecinizi olumlu yönde etkileyecektir.

En Kaliteli Bronzlaştırıcılar Dermojet’te!

Devamını Gör
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR